info@nevafresh.com.tr

Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Doğadan en iyisi... 

Neva Fresh olarak, 3000 m²'si açık ve 4500 m²'si kapalı olmak üzere toplamda 7500 m²lik bir alanda, kendi elektriğini üreten ve ileri teknoloji ile donatılarak inşa edilmiş 4000 ton kapasiteye sahip soğuk hava depomuz ile tüm dünya ülkelerine ihracat yapmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her şeyden önce insan sağlığına değer veren anlayışımızla çekirdekten başlayan ve hasat dönemine kadar ziraat mühendislerimizin kontrolü altında titizlikle takip edilerek üretimde kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmekteyiz.

Hasat edilen ürünlerimiz, tesislerimizde hijyenik koşullarda ve gıda mühendislerimizin kontrolü altında işlendikten sonra her ürün için en uygun ortam oluşturularak depolama alanında muhafaza edilmektedir. Üretimin başlangıcından tüketimin son halkasına kadar ürünlerimizin tazeliğini koruyarak ilk günkü kalitesiyle soğuk zincir kırılmadan size ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Aynı zamanda, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nin (BAİB) bir üyesi de olan şirketimiz, "Neva, tazeliğe yeni bir hava…" mottosuyla çıktığı bu yolda, sürekli kendini yenileyerek güncelliğin dışında kalmadan,  misyon ve vizyon değerleri doğrultusunda hizmetlerini sürdürmekten gurur ve mutluluk duymaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın