info@nevafresh.com.tr

Başkanın Mesajı
Buradasınız: Anasayfa / Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

Merhaba,

NevaFresh olarak, 2015 yılından itibaren yani bu şirketi kurduğumuzdan beri, sunduğumuz tüm ürünleri, hizmetleri ve yarattığımız değerleri, insan sağlığını düşünerek üretmek ve muhafaza etmek için teknolojiden faydalanmakta ve büyük bir özveri ile hareket etmekteyiz.

Firmamız tüm birimleriyle, hazırladığı her hizmeti, yarattığı her katma değeri, bizzat kullanarak kendi tüketecek hassasiyetiyle değerlendirmektedir. Bizi yıllardır başarılı kılan bu yaklaşım, ürün ve hizmetlerimizin kullanıcısı olan müşterilerimizle özel dostluklar kurmamızı sağlamıştır.

Müşterilerimiz, hizmet verdiğimiz Almanya İsviçre Rusya depolarımızda geldikleri andan itibaren bizim özel konuklarımızdır. Müşterilerimizin tüm isteklerini ve vizyonlarını göz önünde tutarak kendilerine özenle hizmet vermeye çalışıyoruz. Birlikte çalıştığımız tedarikçi ve profesyonel kontaklarımızın her biriyle çözüm ortaklığı anlayışıyla hareket etmekteyiz. Her bir çalışanımızı ailemizin bir parçası olarak kabul ediyoruz. Bu anlayışımız bugüne kadar göstermiş olduğumuz başarımızın altında yatan en önemli nedendir.Bu günlere ulaşmamızda katkısı olan tüm dostlarımıza bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Saygılarımla;

Yunus BAYEZİT

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın